O společnosti

Specializujeme se na zakázkovou výrobu plechových dílů a vývoj výrobků z plechu.

Naše mise: Dodávat našim zákazníkům produkty a služby s nejlepším možným poměrem ceny a kvality.

 

Geomine a.s.

Naše společnost byla založena v roce 1991 v Příbrami v České republice. Od svého založení se zabýváme zakázkovou výrobou plechových dílů a vývojem výrobků z plechu. Za více než 20 let působení na evropském trhu jsme si vydobyli významné místo mezi společnostmi, které nabízejí komplexní služby v oblasti zpracování plechu. V současnosti dodáváme své výrobky do celé Evropy a mezi naše zákazníky patří především velké nadnárodní společnosti.

 

Profil společnosti ke stažení

 

Garance kvality

Všechny nejdůležitější výrobní operace jsou prováděny v našem nejmodernějším zařízení, proto si můžete být jisti, že vždy dostanete nejvyšší kvalitu služeb s využitím nejmodernějších postupů zaměřených na vysokou kvalitu a přesnost po celou dobu výrobního procesu a to v nejkratším možném termínu. Pro dosažení co nejspolehlivější kontroly jsme zavedli přísná pravidla a standardy ISO 9001. Certifikát ISO 9001 pravidelně obhajujeme.

 

Politka kvality a Environmentální politika

 

KLIKNĚTE PRO ZVĚTŠENÍ

 

Současná nabídka

Díky neustálému rozvoji dnes nabízíme kompletní služby, vždy přizpůsobené individuálním potřebám každého z Vás, našich zákazníků. Důkazem předešlé věty je seznam hlavních výrobních operací, které společnost nabízí. Jsou to:

 

  • děrování
  • ohraňování
  • svařování
  • broušení
  • řezání laserem
  • montáž

 

Opracování plechu je prováděno na moderních CNC strojích značky TRUMPF. Neopomenutelnou součástí výrobního procesu je i jeho příprava. Příprava výroby a vývoj probíhají individuálně, dle přání a dispozic zákazníka a aktuálně volných kapacit, u partnerské organizace disponující vlastním vývojovým oddělením.

 

Spokojený zákazník

Hlavním měřítkem úspěchu naší společnosti je počet spokojených zákazníků. Veškerá naše snaha je zaměřena na získání a uspokojení zákazníka v plném rozsahu jeho požadavků.

 

Pevně věříme, že Vás naše nabídka oslovila a budete nás kontaktovat. Uděláme vše pro to, aby se z Vás stal další bezstarostný zákazník naší společnosti.

 

Pro dodavatele

 

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Geomine a.s. - nákupní podmínky ZDE

KONTAKT - GEOMINE a.s.


geomine@geomine.cz

www.geomine.cz

 

+420 318 406 400

 

 


Geomine a.s.

Husova 570

261 02 Příbram VI

CERTIFIKÁTY