Svařování, bodové svařování, navařování matic, navařování svorníků, lisování, nýtování

Svařování provádíme technologií MIG-MAG na třech manuálních pracovištích, dále na robozitovaném pracovišti OTC (s možností svařování pod proudem až 300 A, tloušťka svařovacího plechu 0,8 - 6,0 mm). K dispozici je také pracoviště s technologií TIG. Pro bodové svařování jsme vybaveni dvěma systémy odporového bodového svařování TECNA.

 

Jsme vybaveni také pneumatickým svařovacím lisem JESVA WLP80 pro výstupkové navařování matic. Kromě nejčastější aplikace, tzn. samotného navařování matic, může být systém použit obecně pro výstupkové svařování plechů z nízkouhlíkaté oceli a křížové svařování prutů, anebo pro standardní bodové svařování.

 

Používáme také automat pro velmi přesné přivařování svorníků (max. průměr svorníků 10 mm) na plechové dílce o rozměrech až 800 x 800 mm. Automat je vybaven sofistikovanou řídící jednotkou a díky velmi přesným pojezdům v osách X, Y a Z jsme schopni zajistit přivařování svorníků různých průměrů s extrémní precizností.

 

Naše pracoviště je vybaveno dále pneumatickým lisem pro lisování prvků výrobce PennEngineering model PEMserter Series 4. Tento systém mechanického upevňování prvků (svorníky, matice, nýty) je synonymem pro rychlý, přesný a efektivní způsob instalace.

 

KONTAKT - GEOMINE a.s.


geomine@geomine.cz

www.geomine.cz

 

+420 318 406 400

 

 


Geomine a.s.

Husova 570

261 02 Příbram VI

CERTIFIKÁTY