Obrábění

Nabízíme široké množství služeb v oblasti zpracování a obrábění kovů. Díky nejmodernějším technologiím, které pro svou práci využíváme, a mnohaletým zkušenostem v oboru dokážeme vyřešit i nejkomplexnější zadání a složité problémy. Zajistíme pro vás vše od začátku až do konce, postaráme se o výrobu, logistiku i montáž. Kromě samotných obráběných dílů jsme díky zkušenostem a technologiím v rámci skupiny CONTEG Group schopni zákazníkovi doručit komplexní řešení podle individuálních potřeb – od jednoduchých komponentů přes sestavy a výrobky až po komplexní řešení pro konkrétního zákazníka. Abychom doručili ty nejlepší výsledky, pracujeme jen s tím nejlepším: k dispozici máme nejvýkonnější stroje a nejmodernější software. Mezi naše klienty patří nadnárodní společnosti v Evropě i ve světě.

 

 

1) Obrábění

  • Horizontální vyvrtávačky
  • CNC soustruhy
  • Karuselové soustruhy CNC
  • Stolní CNC frézky
  • CNC frézovací centra
  • Konvenční obráběcí stroje

2) Tryskání nerezových dílů

3) Lisování

4) Svařování

5) Lakování

 

Proč Geomine

Geomine je perfektním řešením pro všechny, kdo potřebují komplexní služby, individuální přístup a řešení na míru. Dočkáte se od nás výsledku, který vznikl spoluprací největších odborníků, nejmodernějších softwarů a technologií.

 

Naši klienti

Naši klienti a výsledky mluví za nás. Poskytujeme služby pro nadnárodní společnosti a zákazníky v oborech telekomunikace, průmyslové automatizace, chlazení či zemědělského strojírenství.

 

Portfolio

Naši klienti