O nás

Společnost Geomine byla založena v roce 1991 v Příbrami a je součástí panevropské průmyslové skupiny Conteg Group, jedním z předních světových výrobců IT rozvaděčů, chladicích systémů a komplexních řešení pro datová centra.

Geomine se od počátku zaměřuje na vývoj a zakázkovou výrobu plechových dílů, komponentů i finálních výrobků. Za téměř 30 let působení na mezinárodním trhu jsme si vydobyli významné postavení mezi společnostmi nabízejícími komplexní služby v oblasti výroby a zpracování plechů.

Dnes jako součást Conteg Group můžeme využívat všechny synergie a zkušenosti napříč všemi společnostmi ve skupině. Umožňuje nám to poskytovat komplexní řešení v zakázkové výrobě, v oblastech jako je výroba plechových dílů a obrábění od první manipulace se surovinou až po úplné převzetí starosti o zajištění potřeb zákazníka v oblasti subdodávek plechových výrobků včetně logistiky, dále elektroinstalace anebo systémová integrace.

V číslech Geomine a Conteg Group company

7
počet společností v průmyslové skupině
500+
počet zaměstnanců ve skupině
25.750 m2
výrobní plocha v Praze, Pelhřimově a Příbrami

Centrála a výrobní závody Geomine a Conteg Group sídlí v České republice. Spolupracujeme s klienty po celém světě a vyvážíme naše produkty do více než 60 zemí. Jsme hrdí na to, že našim zákazníkům nabízíme vynikající kvalitu, inovativní produkty a služby s vysokou přidanou hodnotou.

Důraz na detail, individuální přístup a řešení na míru patří mezi naše základní hodnoty. Klademe důraz na efektivitu, partnerství a světové standardy kvality. Díky nim spolupracujeme především s nadnárodními společnostmi po celé Evropě a získáváme mnoho spokojených zákazníků.

Abychom zajistili co nejkvalitnější výsledek, používáme nejmodernější stroje, software a špičkové technologie, protože chceme klientům poskytovat špičkové služby a pomáhat jim dosahovat jejich obchodních cílů.