Elektroinstalace

Jako specialisté v oboru elektroinstalací nabízíme služby v oblasti výroby VN, NN a MaR rozvaděčů, kompenzačních, instalačních, elektroměrových, domovních i atypických rozvaděčů. Kromě výroby a instalace zajišťujeme i revize a certifikace.

 

Vše na jednom místě

Individuální přístup a 30letá zkušenost na trhu jsou klíčovými faktory, které z nás dělají správného partnera pro váš business. Poskytujeme nepřetržité služby a komplexní řešení v oblastech elektroinstalace, analýzy sítí, termovize a dalších, a to bez odpojení SWITCHBOARD.

 

Proklientský přístup

Tvoříme produkty využívající procesy jak vlastní, tak ty navrhnuté a požadované klienty. S rozvaděči pracujeme tak, aby je bylo možné ovládat a kontrolovat vzdáleně, informace o rozvaděčech umíme předat do individuálních monitorovacích a řídicích systémů, které zákazník již vlastní.

 

Individuální přístup

Díky dlouholetému působení na trhu umíme perfektně pracovat s komponenty od nejrůznějších výrobců a pečlivě zvažujeme všechny aspekty při výrobě rozvaděčů. Ohled bereme i na individuální prvky jako zprovoznění v zákaznické lokalitě, způsob řízení rozvaděče nebo energetické zdroje. Klienti a jejich požadavky jsou naší prioritou, tudíž vždy nastavujeme řešení na míru tak, aby byly co nejlépe splněny jejich obchodní cíle.

 

 Široké portfolio

Zkušenosti máme ze spoluprací s velkými i menšími firmami působícími v nejrůznějších odvětvích jako telekomunikace, datová a logistická centra či průmyslová výroba, a to jak z soukromého, tak veřejného sektoru. Pracujeme na projektech s úplnou a detailní dokumentací, tak i na těch, kde dokumentace chybí. Umíme proto fungovat flexibilně a přizpůsobovat se požadavkům i v průběhu celého procesu. Spolehlivost, expertíza a profesionalita jsou klíčová slova ve vztahu se zákazníky.

Portfolio

Naši klienti